poniedziałek, 24 listopada 2014

VANGELIS Chariots Of Fire (nr2)Japońskie wydanie płyty. Polydor rok 1981

VANGELIS Chariots Of Fire

VANGELIS Chariots Of Fire

Japońskie promocyjne , kompletne wydanie  jednego z najsłynniejszych soundtracków w historii – „Chariots Of Fire” Vangelisa. Płyta z bardzo dobrego dla Vangelisa okresu : tuż przed „Chariots..” nagrał  świetną „Opera Sauvage” , a w następnym roku po „Chariots..” genialną ścieżkę dźwiękową do „Blade Runner”. Do tego w tym samym roku „Friends Of Mr.Cairo” w duecie z Jonem Andersonem. Miał wtedy swój czas , tak komercyjnie jak i artystycznie.

VANGELIS Chariots Of Fire

„Chariots Of Fire” wspaniałe monumentalne dzieło nagrane do nagrodzonego czterem Oskarami filmu pod tym samym tytułem. Jeden z tych Oskarów przypadł w udziale Vangelisowi za ścieżkę dźwiękową.

VANGELIS Chariots Of Fire

Osobiste wrażenia z przesłuchania płyty:
Mam dwa egzemplarze tej płyty. Ten egzemplarz jest dość wyjątkowy, gdyż jest to wydanie promocyjne , z białym (zamiast czerwonego) labelem Polydor. Wyjątkowo rzadkie !!! Jakość okładki bardzo dobra, sama płyta też jest ok za wyjątkiem pyknięć w tle na stronie B spowodowanych mała ryską. O muzyce pisałem przy pierwszym z posiadanych egzemplarzy, nie chcę się powtarzać więc wstawię link: http://www.winyland.pl/2014/11/vangelis-chariots-of-fire.html

VANGELIS Chariots Of Fire

Płyta: EX, (EXCELLENT)
W STANIE DOSKONAŁYM. ODTWARZANA WIELOKROTNIE LECZ SPADEK JAKOŚCI DŹWIĘKU JEST NIEWYCZUWALNY, MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ WIZUALNE "PAPIERÓWKI" LUB NIEWIELKIE WŁOSKOWATE RYSKI, BEZ WIĘKSZEGO WPŁYWU NA ODSŁUCH.

OKŁADKA: NM, (NEAR MINT)
W STANIE BLISKIM IDEAŁOWI, WYJĘTA Z FOLI LECZ BEZ WIĘKSZYCH ŚLADÓW UŻYTKOWANIA. MOGĄ POJAWIĆ SIĘ MINIMALNE OTARCIA LUB ZAGIĘCIA NAROŻNIKÓW DO 5mm.

VANGELIS Chariots Of Fire

Płytę mogę sprzedać, ale nie taniej niż 195.00 zł

VANGELIS Chariots Of Fire


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz