poniedziałek, 17 listopada 2014

AEROSMITH LiveAEROSMITH Live

Japońskie dwupłytowe, pierwsze wydanie. CBS Sony 1978

AEROSMITH Live

Pierwszy album koncertowy grupy Aerosmith. Zespół powstał w Bostonie w 1970 roku. Grupę sformowali gitarzysta Joe Perry i basista Tom Hamilton po poznaniu wokalisty Stevena Tylera, perkusisty Joeya Kramera i gitarzysty Raya Tabano. W 1971 roku Raya Tabano zastąpił Brad Whitford.

AEROSMITH Live
 

Lista utworów:

    "Back In The Saddle" - 4:26
    "Sweet Emotion" - 4:41
    "Lord Of The Thighs" - 7:18
    "Toys In The Attic" - 3:45
    "Last Child" - 3:15
    "Come Together" - 4:50
    "Walk This Way" - 3:46
    "Sick as a Dog" - 4:42
    "Dream On" - 4:32
    "Chip Away The Stone" - 4:11
    "Sight For Sore Eyes" - 3:18
    "Mama Kin" - 3:43
    "S.O.S. (Too Bad)" - 2:47
    "I Ain't Got You" - 3:56
    "Mother Popcorn" - 7:00
    "The Train Kept A Rollin'/Strangers In The..." - 4:51

AEROSMITH Live

Osobiste wrażenia z przesłuchania płyty:
Na początku trzeba się zastanowić czy lubimy nagrania koncertowe? Ja uwielbiam nagrania koncertowe, ale… na koncercie. Na płycie wolę mieć kawałki tak nagrane, jak je zapamiętałem z dawnych lat. To zapewne rzecz gustu, ale dla mnie przesłuchanie na raz dwóch płyt koncertowych Aerosmith okazało się męczące. Bardzo lubię ten zespół, czyli raczej nie zmęczyła mnie sama muzyka, co ten koncertowy nastrój. Będąc osobiście na koncercie muzykę odbiera się zupełnie inaczej, niż słuchając tego koncertu w kapciach. Album jest leciwy, okładka tak gruba, jak płyta pilśniowa ;) Widać na niej ząb czasu, myślałem nawet, że służyła komuś jako podstawka pod kubek, ale okazało się że te krążki po kawie widoczne na okładce to fragment grafiki ;). Słuchając muzyki zastanawiałem się jak powstały, nie doszedłem do żadnych wniosków;) Osobiście nie przeszkadzają mi takie rzeczy, bo dodaje to płycie jakiejś indywidualnej historii. Facet z blizną też wygląda interesująco;) Aerosmith to czysta energia, nie da się tego słuchać nie tupiąc nogą. Prawdziwy Rock And Roll. Kilka trzasków słychać na początku i końcu płyt. W środku nie słychać ich wcale co nie znaczy, że ich nie ma ;) Muzyka jest tak energetyczna, że nawet jeśli są jakieś pyknięcia to są niezauważalne.

AEROSMITH Live

AEROSMITH Live
 
AEROSMITH Live

Płyta EX, (EXCELLENT)
W STANIE DOSKONAŁYM. ODTWARZANA WIELOKROTNIE LECZ SPADEK JAKOŚCI DŹWIĘKU JEST NIEWYCZUWALNY, MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ WIZUALNE "PAPIERÓWKI" LUB NIEWIELKIE WŁOSKOWATE RYSKI, BEZ WIĘKSZEGO WPŁYWU NA ODSŁUCH.

Okładka VG, (VERY GOOD)
W STANIE BARDZO DOBRYM. W CAŁOŚCI, BEZ JAKICHKOLWIEK WIĘKSZYCH PRZEDARĆ, NADERWAŃ. MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ NIEWIELKIE ZGNIECENIA, ZMIAŻDŻENIA NAROŻNIKÓW, OTARCIA LUB "RINGWEAR" NA TWARDYCH OKŁADKACH.

AEROSMITH Live

Zdjęcia real. Płytę mogę sprzedać, ale nie taniej niż 150.00 zł

AEROSMITH Live

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz