czwartek, 27 listopada 2014

AC/DC For Hhouse About To RockJapońskie wydanie ósmej płyty  zespołu. Atlantic rok 1981

AC/DC For Hhouse About To Rock

Album jest następcą, popularnego albumu Back in Black. For Those About to Rock został sprzedany obecnie w ponad 4 milionach kopii w Stanach Zjednoczonych. 

AC/DC For Hhouse About To Rock

Nazwa albumu została zainspirowana przez książkę, przeczytaną przez Angusa Younga, o nazwie: For Those About to Die, We Salute You, opowiadającej o rzymskich gladiatorach.

AC/DC For Hhouse About To Rock

Jest to ostatni album AC/DC wyprodukowany przez Roberta Lange. Jest to pierwszy album AC/DC, który osiągnął 1. pozycję w USA (drugi jest Black Ice z 2008 r.). Po jego wydaniu, zespół wyruszył na swoją pierwszą trasę stadionową w Ameryce Północnej. Podczas tej trasy, popularnym stał się tytułowy utwór z tego albumu, który zespół zwykł grać na bis oraz przy którym na scenie pojawiały się armaty, które wybuchały zgodnie z utworem.

AC/DC For Hhouse About To Rock

Kompozytorami wszystkich utworów są Angus Young, Malcolm Young, i Brian Johnson.

AC/DC For Hhouse About To Rock

Lista utworów:
    "For Those About to Rock (We Salute You)" – 5:44
    "I Put the Finger on You" – 3:28
    "Let's Get It Up" – 3:54
    "Inject the Venom" – 3:32
    "Snowballed" – 3:23
    "Evil Walks" – 4:23
    "C.O.D." – 3:19
    "Breaking the Rules" – 4:23
    "Night of the Long Knives" – 3:25
    "Spellbound" – 4:29

AC/DC For Hhouse About To Rock

Wykonawcy:
- Angus Young – gitara prowadząca
- Malcolm Young – gitara rytmiczna
- Brian Johnson – śpiew
- Phil Rudd – perkusja
- Cliff Williams – gitara basowa

AC/DC For Hhouse About To Rock

Osobiste wrażenia z przesłuchania płyty:
Nie słyszałem na płycie, żadnych trzasków, pyknięć, nie słyszałem też jak mnie żona woła na obiad. Zapewne jakieś niepożądane dźwięki są na płycie, ale przy AC/DC słychać tylko ich ;) Muza bardzo energetyzująca, chcesz wygrać kłótnię z żoną? Najpierw wysłuchaj płyty AC/DC. To jest to co tygryski lubią najbardziej, szał gitar i charakterystycznego wokalu. Przy wielu wykonawcach noga sama podskakuje w takt muzyki, przy AC/DC podskakuje tez głowa. Totalne odreagowanie, oderwanie się od problemów dnia codziennego. Jak po napoju energetyzującym po tej płycie chce się latać. Esencja Rocka. Nie można pominąć tego zespołu w podróżach po świecie muzyki, myślę, że w moich zbiorach będzie więcej płyt AC/DC. Tego rozwrzeszczanego głosu nie da się zapomnieć. Polecam oczywiście słuchanie głośno tej muzyki. Nie zwracajcie uwagi na sąsiadów, bądźmy przez chwile niegrzeczni jak AC/DC.

AC/DC For Hhouse About To Rock

PŁYTA: EX, (EXCELLENT z plusem)
W STANIE DOSKONAŁYM. ODTWARZANA WIELOKROTNIE LECZ SPADEK JAKOŚCI DŹWIĘKU JEST NIEWYCZUWALNY, MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ WIZUALNE "PAPIERÓWKI" LUB NIEWIELKIE WŁOSKOWATE RYSKI, BEZ WIĘKSZEGO WPŁYWU NA ODSŁUCH.

OKŁADKA: EX, (EXCELLENT z plusem)
OKŁADKA: OKŁADKA DOSKONAŁA. BEZ WIĘKSZYCH ŚLADÓW UŻYTKOWANIA. MINIMALNE OTARCIA, ZAGIĘCIA NAROŻNIKÓW. MOŻE POJAWIĆ SIĘ NALEPKA, CENA LUB PODPIS. JEST TO ZAWSZE DODATKOWO ZAZNACZONE.

AC/DC For Hhouse About To Rock

Płytę mogę sprzedać, ale nie taniej niż 165.00 zł

AC/DC For Hhouse About To Rock


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz