środa, 11 lutego 2015

AC/DC Back In BlackJapońskie wydanie siódmego albumu australijskiego zespołu AC/DC. P-10906A Atlantic Recording Corporation rok 1980.

AC/DC Back In Black

Back in Black jest pierwszym albumem AC/DC nagranym bez wokalisty Bona Scotta, który zmarł w lutym 1980 roku. Zespół rozważał rozwiązanie zespołu z powodu jego śmierci, ale ostatecznie zdecydował kontynuować istnienie i szybko zatrudnił nowego wokalistę i twórcę tekstów piosenek, Briana Johnsona. Album jest najpopularniejszym albumem AC/DC, trzecim najlepiej sprzedającym się albumem wszech czasów, oraz najlepiej sprzedającym się albumem jakiegokolwiek zespołu, z ponad 49 milionami sprzedanych kopii na całym świecie. Kompozytorami wszystkich utworów są Angus Young, Malcolm Young, i Brian Johnson.

AC/DC Back In Black

UTWORY:
    "Hells Bells" – 5:12
    "Shoot to Thrill" – 5:17
    "What Do You Do for Money Honey" – 3:35
    "Given the Dog a Bone" – 3:31
    "Let Me Put My Love into You" – 4:15
    "Back in Black" – 4:15
    "You Shook Me All Night Long" – 3:30
    "Have a Drink on Me" – 3:58
    "Shake a Leg" – 4:05
    "Rock and Roll Ain't Noise Pollution" – 4:16

AC/DC Back In Black


WYKONAWCY:
    Angus Young – gitara prowadząca
    Malcolm Young – gitara rytmiczna
    Brian Johnson – śpiew
    Phil Rudd – perkusja
    Cliff Williams – gitara basowa

AC/DC Back In Black

Osobiste wrażenia z przesłuchania płyty:
Niektórzy mówią, że wszystkie kawałki AC/DC są takie same. Może i są podobne, ale w tym wypadku to nie wada, dobrego nigdy za wiele ;). Ta muzyka nie jest do słuchania przy kominku i rozczulania się nas sobą. To czysta energia. Mam to nagrane na MP3 i słucham na okrągło na rowerze. Wierzcie mi lub nie, ale z tą muzą w uszach pedałuję szybciej ;) Trzeba tego słuchać głośno i nie bać się wykonywania dziwnych ruchów i wrzasków podczas słuchania. Słuchanie AC/DC po cichutku przy kolacji to grzech śmiertelny. Ja słucham tego wszystkimi zmysłami i całym ciałem. Można odreagować niejeden stres przy tej płycie. Płyta bardzo znana, ceniona i zdecydowanie energetyzująca. Prawdziwe wariactwo. AC/DC to muza pod prawdziwym napięciem. Brian Johnson to dla mnie właściwy wokalista dla tego zespołu, może narażę się fanom AC/DC, ale ubóstwiam ten zespół wyłącznie z tym wokalem. Ze względu na nastawianą głośność mogę ich słuchać wyłącznie wtedy, gdy jestem sam w domu. Gdyby była tu wtedy ukryta kamera, zamknęli by mnie do wariatkowa. Czarna płyta to już klasyk, który muszę mieć na półce. Stan nośnika bliski ideałowi.

AC/DC Back In Black

PŁYTA: NM, (NEAR MINT)
BLISKA IDEAŁOWI, BYŁA ODTWARZANA, ALE Z NAJWIĘKSZĄ DBAŁOŚCIĄ. MOŻE SIĘ POJAWIĆ ODCISK PALCA LUB "PAPIERÓWKA" BEZ WPŁYWU NA ODTWARZANIE.

OKŁADKA: NM, (NEAR MINT)
W STANIE BLISKIM IDEAŁOWI, WYJĘTA Z FOLI LECZ BEZ WIĘKSZYCH ŚLADÓW UŻYTKOWANIA. MOGĄ POJAWIĆ SIĘ MINIMALNE OTARCIA LUB ZAGIĘCIA NAROŻNIKÓW DO 5mm.

AC/DC Back In Black

Zdjęcia real. Płytę mogę sprzedać, ale nie taniej niż 324.00 zł

AC/DC Back In Black
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz