poniedziałek, 18 maja 2015

KATE BUSH On StageJapońskie wydanie mini LP 45 obroty EMS-10001 EMI Records rok 1979

KATE BUSH On Stage

On Stage został nagrany na żywo w Hammersmith Odeon w dniu 13 maja 1979. Jest to jedyny koncert Kate, który ukazał się na LP.

KATE BUSH On Stage

Muzyka Kate Bush jest określana jako alternatywny pop i art rock. Jej utwory słyną z rozbudowanych linii melodycznych i skomplikowanych partii wokalnych. Artystka często szuka inspiracji w utworach literackich i filmowych, a także w muzyce etnicznej. Krytycy określają muzykę brytyjskiej piosenkarki jako bardzo trudną, przeznaczoną raczej dla koneserów, niż dla masowej publiczności. Piosenkarka znana jest z perfekcji i obsesyjnego poprawiania nagranych wcześniej utworów, dlatego przerwy pomiędzy wydaniem kolejnych płyt często się wydłużają.

KATE BUSH On Stage

UTWORY:
A1 "Them Heavy People" 4:08
A2 "Don't Push Your Foot on the Heartbrake" 3:37
B1 “James and the Cold Gun" 6:25
B2 "L'Amour Looks Something Like You" 2:41

KATE BUSH On Stage 

Osobiste wrażenia z przesłuchania płyty:

Świetna, jak zawsze Kate Bush. Koncerty to niewątpliwie sprawdzian dla prawdziwych umiejętności wokalu. Kate Bush wyszła z tego sprawdzianu zwycięsko. Śpiewa świetnie, a dziwaczność jej śpiewania jest jak zwykle niezwykle pociągająca ;) Szkoda, że to mała płytka i są tu tylko cztery kawałki, lubię Kate i zawsze jest mi jej za mało. Niewiele dziś na scenie takich charakterystycznych postaci jak Bush, jej śpiewanie wbija się głęboko w pamięć, kompozycje brzmią nostalgicznie i tworzą niezapomniany nastrój. Jej twórczość kojarzy mi się z teatrem, jej muzyka ze sztuką odgrywaną przez aktorów. Płyty Kate są, jak spektakle na które idzie się od święta i pochłania w skupieniu. Piękny kawałek prawdziwej sztuki. Pisałem już swoje zachwyty na temat Kate przy okazji innych płyt, więc teraz powiem krótko. Kate jesteś wielka. Sam nośnik w stanie bardzo dobrym, mini trzasków na końcach stron może jest więcej niż zwykle, ale nie na tyle bym obniżył wartość techniczną nośnika. Okładka prawie ideał.

KATE BUSH On Stage

PŁYTA: NM, (NEAR MINT)
BLISKA IDEAŁOWI, BYŁA ODTWARZANA, ALE Z NAJWIĘKSZĄ DBAŁOŚCIĄ. MOŻE SIĘ POJAWIĆ ODCISK PALCA LUB "PAPIERÓWKA" BEZ WPŁYWU NA ODTWARZANIE.

OKŁADKA: NM, (NEAR MINT)
W STANIE BLISKIM IDEAŁOWI, WYJĘTA Z FOLI LECZ BEZ WIĘKSZYCH ŚLADÓW UŻYTKOWANIA. MOGĄ POJAWIĆ SIĘ MINIMALNE OTARCIA LUB ZAGIĘCIA NAROŻNIKÓW DO 5mm.

KATE BUSH On Stage
 
Zdjęcia real. Płytę mogę sprzedać, ale nie taniej niż 109.00 zł

KATE BUSH On Stage

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz