wtorek, 14 kwietnia 2015

SADE PromiseJapońskie wydanie 28-3P-682 EPIC/Sony inc. rok 1985.

SADE Promise

Drugi studyjny album brytyjskiej grupy muzycznej Sade. Jeśli na pokładzie mamy takie hity jak „The Sweetes Taboo” czy „Is It A Crime „ to nie może być źle.

SADE Promise

Pierwszy wielki sukces Sade z drugiej strony Atlantyku - 4 mln. sprzedanych egzemplarzy. Nieźle. Album dotarł do szczytów list m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Holandii i Szwajcarii.

SADE Promise

UTWORY:
1 - "Is It a Crime" - 6:20
2 - "The Sweetest Taboo" - 3:41
3 - "War of the Hearts" - 6:47
4 - "Jezebel" - 5:30
5 - “Mr Wrong" - 2:52
6 -“Never as Good as the First Time" - 5:00
7 - "Fear" - 5:27
8 - "Tar Baby" - :59
9 - "Maureen" - 4:20

SADE Promise

Osobiste wrażenia z przesłuchania płyty:

Słuchałem tej płyty na wzmacniaczu cyfrowym i potem na lampie. Różnica kolosalna. Właśnie przy takich brzmieniach widać różnicę sprzętu. W „Promis” można śledzić każdy instrument osobno. Wszystkie brzmią bardzo wyraźnie i razem nie tworzy to żadnego bałaganu. Bardzo intymne brzmienie. Nastrój tworzy się już po kilku taktach, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki i trwa do samego końca. Spodobało mi się słuchanie tej płyty pod kątem wokalu a potem poszczególnych instrumentów. Za każdym razem była to nieco inna płyta. Gdy byłem małolatem a Sade nagrywała swoje numery uważałem ją za nudziarę. To kolejny dowód na to, że do muzyki się dorasta. Warto posłuchać „Promise” w skupieniu, nie przy okazji gotowania obiadu. Kawał dobrej nostalgii i tęsknoty. Stan płyty jest idealny, co przy tego rodzaju nagraniach jest dość istotne.

SADE Promise

PŁYTA: NM, (NEAR MINT)
BLISKA IDEAŁOWI, BYŁA ODTWARZANA, ALE Z NAJWIĘKSZĄ DBAŁOŚCIĄ. MOŻE SIĘ POJAWIĆ ODCISK PALCA LUB "PAPIERÓWKA" BEZ WPŁYWU NA ODTWARZANIE.

OKŁADKA: NM, (NEAR MINT)
W STANIE BLISKIM IDEAŁOWI, WYJĘTA Z FOLI LECZ BEZ WIĘKSZYCH ŚLADÓW UŻYTKOWANIA. MOGĄ POJAWIĆ SIĘ MINIMALNE OTARCIA LUB ZAGIĘCIA NAROŻNIKÓW DO 5mm.

SADE Promise

SADE Promise

Zdjęcia real. Płytę mogę sprzedać, ale nie taniej niż 240.00 zł

SADE Promise

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz